THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS

Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

AIESECovi PROJEKTI

Go down 
Autor/icaPoruka
tam-tam
newbe
newbe

Broj postova : 16
Registration date : 26.05.2007

PostajNaslov: AIESECovi PROJEKTI   sub svi 26, 2007 1:57 am

Htjela bih vam predstaviti još jedan AIESECov projekt nazvan "Šalji dalje":

"Šalji dalje" je projekt kojeg organiziramo po prvi puta.
Sastoji se od edukativnog djela study organiziranog u suradnji s Ekonomskim fakultetom, a uključuje predavanja/case study-je na temu marketinga (koja će održati poznati menadžeri i profesori sa ovog područja) i okuplja studente svih godina našeg fakulteta.
Drugi dio projekta je humanitarnog karaktera I love you koji je ostvaren s Udrugom za sindrom Down, s ciljem da se kroz druženje i likovne radionice educira i potakne svijest o potrebama ljudi koji boluju od te bolesti.

Raspored održavanja projekta:

Dana 30. svibnja u 13 h je otvorenje projekta "Šalji dalje".

Od 14 do 16 h je prvo predavanje koje ce održati g.Lukanović Ivica, dipl. ing. građ. iz firme MODERNLINE d.o.o. na temu Marketinška strategija.

Od 16 do 18 h je drugo predavanje koje ce održati Avelini –Holjevac Ivanka, dr. sc. prof. na Hotelijerskom fakultetu u Opatiji na temu Marketing i kvaliteta.

31. svibnja u od 14 do 16 h je prvo predavanje koje ce održati First Ivana, mr. sc., asistentica na Ekonomskom fakultetu Rijeka na temu Branding + case study.

Od 16 do 18 h je drugo predavanje koje će održati Dizdarević Iva, savjetnik iz firme PREDIKAT d.o.o. na temu PR- Public relations.

Humanitarni dio održati će se 8. lipnja u suradnji sa Udrugom sindrom Down.

Bilo bi stvarno super ukoliko biste proveli koji dan sa nama i bili dio „Šalji dalje“ projekta.

Ajde ajde ajde dođite, znate da će biti nezaboravno! bounce bounce bounce

P.S. Što mislite o ovom projektu?

pozz
Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tam-tam
newbe
newbe

Broj postova : 16
Registration date : 26.05.2007

PostajNaslov: Re: AIESECovi PROJEKTI   čet lip 07, 2007 10:12 pm

Evo malog reportića sa "Šalji dalje":

Prošla su predavanja, koja su stvarno bila super, i ne samo zato sto smo mi ludi nabrijani AIESECovci, nego zato sto su stvarno bila korisna i tako nesto na predavanjima necemo nikada cuti!
I znate koliko je studenata osim AIESECovaca bilo prisutno? NITI JEDAN No No !!! Sta nije to sramota? pig
Stvarno ne znam u cemu je problem scratch , zasto studenti opcenito ne vole AIESEC? Sad
Jel mi netko moze reci svoje mišljenje, pa da znamo u cemu griješimo?
Bila bih vam zahvalna... bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kiki
newbe
newbe

Broj postova : 3
Registration date : 08.09.2007

PostajNaslov: Re: AIESECovi PROJEKTI   sub ruj 08, 2007 3:16 pm

hi..vec duze vrijeme slusam o tom aiesecu i volio bih znati vise o toj organizaciji..kako se postaje clanom..koje su obaveze clanova..koji su pros & cons for being a aiesec member...pa ako bi mi netko ukratko to malo opisao bi boh veoma zahvalan Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
tom2y
newbe
newbe

Broj postova : 9
Registration date : 23.05.2007

PostajNaslov: Re: AIESECovi PROJEKTI   uto lis 02, 2007 6:48 pm

Imati ces predavanje na faksu, plakate i info štand pa možeš sve detaljno pitati...
Nude se super prilike za praktičan rad ali sve ovisi o tebi koliko ćeš se uključiti i koliko ćeš dobiti iz tog iskustva.
Ako imaš još konkretno pitanje pitaj tu ili na pm Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://tom2y.mojblog.com
By_me
newbe
newbe

Broj postova : 6
Registration date : 05.11.2007

PostajNaslov: Re: AIESECovi PROJEKTI   uto stu 06, 2007 12:03 am

Na žalost nisam mogao doći na one sastanke za AIESEC, jer sam bio spriječen... pa bih Vas molio da mi neko neka da informaciju kada je kakav novi sastanak i gdje...
BTW. samo sam se prijavio za AIESEC a htio bi postat član...
Hvala unaprijed Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: AIESECovi PROJEKTI   

[Vrh] Go down

AIESECovi PROJEKTI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Staje za tov junad