THE new real BOSS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prevara

Go down 
+2
tam-tam
Bejb I.
6 posters
Autor/icaPoruka
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Prevara Empty
PostajNaslov: Prevara   Prevara Emptypet lip 15, 2007 4:28 pm

Da li biste oprostili prevaru?

Da li ste ikad prevarili dečka/curu?

scratch
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Prevara Empty
PostajNaslov: Re: Prevara   Prevara Emptypet lip 15, 2007 4:29 pm

Bila prevarena, i nisam oprostila.. Nikad ne reci nikad, al ako me varaš, to nije to cheers

Uvijek sam govorila da nikad ne bi prevarila...ali... silent
[Vrh] Go down
tam-tam
newbe
newbe
tam-tam


Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Prevara Empty
PostajNaslov: Re: Prevara   Prevara Emptypet lip 15, 2007 5:22 pm

Jbg, uvijek ti se može "dogoditi" da nekog prevariš, ali onda treba biti ok, pa priznati! Što je rijeđe...
cyclops Što se tiče oprosta... Mislim da to kod mene nebi prošlo! Očito nešto ne štima ako me vara, a čemu onda oprost?! he, pa nek me proba prevarit rabbit pig
bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 35
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Prevara Empty
PostajNaslov: Re: Prevara   Prevara Emptysri lip 20, 2007 2:03 pm

prevara! to mi se gadi uopće....prevariš tek kad nešto u vezi ne štima i to duže vrijeme....a nećeš prekinut... a da mene prevari i saznam, nije vrijedan ni uvrede... Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
arra
Gost




Prevara Empty
PostajNaslov: Re: Prevara   Prevara Emptysri lip 27, 2007 10:01 pm

takvi nisu vrijedni da ih se kasnije niti sjetis... Mad
[Vrh] Go down
arra
Gost




Prevara Empty
PostajNaslov: Re: Prevara   Prevara Emptysri lip 27, 2007 10:05 pm

ma gdje ce mene netko prevariti, kad zna sta bi onda bilo! Basketball Razz
[Vrh] Go down
Urednica
newbe
newbe
Urednica


Broj postova : 21
Registration date : 14.05.2007

Prevara Empty
PostajNaslov: Dobro pitanje...   Prevara Emptyčet lip 28, 2007 5:41 pm

mislim da to neki ljudi rade da vide kako je to uopce, neki rade iz gusta i niskog samopouzdanja, a neki jer se dogodi i to s razlogom jer im u vezi ocito nije sjajno i nije izgradjena na dobrim temeljima. Osobu koju se voli, nuzno se mora i postovati, partner nam treba biti i prijatelj i u otvorenom odnosu bez tajni i muljazi nema mjesta prevari jer je ljubav nesto vrhunsko cemu tezimo cijelog zivota, a da prevara moze biti dobar znak za okrenuti novi list-moze. Stoga samo treba sam sebe preispitivati i svjesno donositi odluke o svom zivotu, a da idemo kroz njega gazeci i na neki nacin ozljedjujuci druge bas i nema smisla jer ipak smo ljudi... svjesna bica i najveca razina evolucije.

Bas sam se raspisala... ocekujem odgovor i pozdrav!!!!
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Prevara Empty
PostajNaslov: Re: Prevara   Prevara Emptysub ruj 08, 2007 4:50 pm

ako osobu VOLIŠ neće ti past na pamet ju prevariti..al zato ju moraš voljeti Wink
[Vrh] Go down
harambaša
newbe
newbe
harambaša


Broj postova : 3
Age : 37
Registration date : 14.08.2007

Prevara Empty
PostajNaslov: Re: Prevara   Prevara Emptypon ruj 24, 2007 9:29 pm

prevario sam najbolju curu 2 puta i to u razmaku od nekoliko dana. bio sam na moru, pijan i iskreno mi se u ta dva momenta *ebalo za nju...
onda kad ti nakon nekoliko dana dođe u glavu što uradi budala u afektu već je i pomalo kasno za neke isprike...pa šutiš dok ti ne pukne film i onda sve kažeš, al povjerenje ode kvragu i nema više smisla tjerat to dalje...
prekinuli smo i nismo u dobrim odnosima, ona sad to meni kao vraća pa mi bari ferndove lol! na što je sve sposobna ta luda ženska glava kad ju pošteno zaboli... Smile
[Vrh] Go down
Urednica
newbe
newbe
Urednica


Broj postova : 21
Registration date : 14.05.2007

Prevara Empty
PostajNaslov: Re: Prevara   Prevara Emptyčet lis 18, 2007 11:56 pm

harambaša je napisao/la:
prevario sam najbolju curu 2 puta i to u razmaku od nekoliko dana. bio sam na moru, pijan i iskreno mi se u ta dva momenta *ebalo za nju...
onda kad ti nakon nekoliko dana dođe u glavu što uradi budala u afektu već je i pomalo kasno za neke isprike...pa šutiš dok ti ne pukne film i onda sve kažeš, al povjerenje ode kvragu i nema više smisla tjerat to dalje...
prekinuli smo i nismo u dobrim odnosima, ona sad to meni kao vraća pa mi bari ferndove lol! na što je sve sposobna ta luda ženska glava kad ju pošteno zaboli... Smile

Kolega, kolega, ako ta cura radi sto radi onda ili je jos uvijek jako ludo zaljubljena u tebe pa te pravi ljubomornim kako bi skuzio da je ona vrijedna tvoje ljubavi i da ju mozes dobiti natrag ako joj na dlanu doneses cijeli svemir ili je hladnokrvna kucka koja ti hoce vratiti milo za drago, a opet u drugom slucaju ima i malo prvoga, pa si sad ti razmisli....
[Vrh] Go down
k30
newbe
newbe
k30


Broj postova : 18
Age : 38
Localisation : trenutno rijeka :'(
Registration date : 14.11.2007

Prevara Empty
PostajNaslov: Re: Prevara   Prevara Emptysri stu 14, 2007 4:43 pm

prica od jedne frendice... poucna... decko ju je prevario i priznao joj. ona mu je oprostila posto joj je priznao odmah a nije to skrivao... ali ta veza nije dugo trajala jer je ona izgubila onaj osjecaj da on njoj pripada...

ako nekome padaju misli o prevari neka se malo zamisli!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prevara Empty
PostajNaslov: Re: Prevara   Prevara Empty

[Vrh] Go down
 
Prevara
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
THE new real BOSS Forum :: Ostalo :: Sex files-
Forum(o)Bir: