THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS

Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  FAQFAQ  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  Login  

Share | 

alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje

Go down 
Autor/icaPoruka
arra
Gost

PostajNaslov: alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje   sri lip 27, 2007 1:16 pm

prva sam godina (redovni ) , ali bih se prebacila na vanredni , pa me zanima da li mi se priznaju ispiti koje sam dala i sta vi mislite i vanrednom studiranju? ajde ljudi molim vas par savjeta i komentarica... Smile sunny
[Vrh] Go down
Urednica
newbe
newbe

Broj postova : 21
Registration date : 14.05.2007

PostajNaslov: Draga kolegice...   čet lip 28, 2007 5:36 pm

pri upisima na sljedecu godinu trebas porazgovarati s tetama u evidenciji studija i naravno kako ti se ispiti priznaju i mozes upisati vanredno, samo jos s njima popricaj za detalje.
Ja ti studiram po starom programu, pa nisam sigurna za vas bolonjce...

Nadam se da sam pomogla!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
arra
Gost

PostajNaslov: Re: alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje   čet lip 28, 2007 6:34 pm

naravno da si mi pomogla! tnx cheers
[Vrh] Go down
miss Haller
newbe
newbe

Broj postova : 4
Registration date : 25.09.2007

PostajNaslov: Re: alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje   uto ruj 25, 2007 1:07 pm

HI,imam jedno pitanje, pa ću ga postaviti tu, da ne otvaram novu temu Smile ...
upisala sam ekonomiju, izvanredni, pa ne znam mogu li ići na predavanja s redovnim studentima ili samo vikendom s izvanrednima, ne radim, pa bi mi tako bilo zgodnije...
sad ne znam dali se može tako? Question
help!!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
arra
Gost

PostajNaslov: Da li netko zna nesto o ovome?   sri ruj 26, 2007 12:23 pm

pozz ljudovi! imam jedno vazno pitanje i puno biste mi pomogli ukoliko bi mi bar netko odgovorio. bounce
studentica sam prve godine( redoviti) ,ali nisam dala uvijete,prebacila bih se na vanredno pa me zanima sto sve moram i da li je netko mozda imao takvih iskustava. Naravno ,znam da moram pitati tete u evidenciji ,ali zanima me vase misljenje. hvala vam unaprijed! cheers
[Vrh] Go down
Urednica
newbe
newbe

Broj postova : 21
Registration date : 14.05.2007

PostajNaslov: za izvanredne   čet pro 13, 2007 7:17 pm

Izvanredni teoretski mogu na predavanja redovnih, preporucam razgovarati dodatno s predmetnim profesorom ili asistentom i cak postoji mogucnost polaganja preko kolokvija s redovnima.

Redovni mogu postati izvanredni i obrnuto pri upisu u sljedecu ak.g. ali o detaljima treba nazvati evidenciju studija svog fakulteta kako bi oni dali tocne smjernice sto sve treba uciniti, napisati i u kojem roku.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje   

[Vrh] Go down

alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pozdrav ljudi
» Vodenje knjiga OPG