THE new real BOSS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 UPIS U 2. GODINU????

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
studentica86
newbe
newbe



Broj postova : 1
Registration date : 18.09.2008

UPIS U 2. GODINU???? Empty
PostajNaslov: UPIS U 2. GODINU????   UPIS U 2. GODINU???? Emptyčet ruj 18, 2008 1:13 pm

Zanima me samo jedna stvar,dali netko zna do kada se vrše upisi u 2. godinu jer je jako glupo i besmisleno da su upisi 25.9. ipak ima ljudi koji još imaju pokoji ispit nakon toga datuma tj. do kraja mjeseca? Više mi ništa nije jasno na našem faksu... Prošle godine,znam par ljudi upisivali su godinu početkom 10. mjeseca...Tko je ovdje lud???

Unaprijed hvala
[Vrh] Go down
fish66
newbe
newbe



Broj postova : 1
Registration date : 24.09.2008

UPIS U 2. GODINU???? Empty
PostajNaslov: Re: UPIS U 2. GODINU????   UPIS U 2. GODINU???? Emptysri ruj 24, 2008 4:10 pm

i mene to zanima, ja npr nemam uvijet za upis na 2.god, fali mi jos 1 ispit, sutra pisem marketing...a neznam dal poslije 25og mogu upisat godinu, u evidenciji isto nitko nista nezna..i panika me malo...ako ovdje postoji netko ko zna nek odgovori...HVALAA!!!
[Vrh] Go down
 
UPIS U 2. GODINU????
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Skripte za 2. godinu
» skripte za prvu godinu EFRI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
THE new real BOSS Forum :: Fakultet :: Predavanja, rokovi-
Forum(o)Bir: