THE new real BOSS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 AIESECovi PROJEKTI

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
tam-tam
newbe
newbe
tam-tam


Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

AIESECovi PROJEKTI Empty
PostajNaslov: AIESECovi PROJEKTI   AIESECovi PROJEKTI Emptysub svi 26, 2007 1:57 am

Htjela bih vam predstaviti još jedan AIESECov projekt nazvan "Šalji dalje":

"Šalji dalje" je projekt kojeg organiziramo po prvi puta.
Sastoji se od edukativnog djela study organiziranog u suradnji s Ekonomskim fakultetom, a uključuje predavanja/case study-je na temu marketinga (koja će održati poznati menadžeri i profesori sa ovog područja) i okuplja studente svih godina našeg fakulteta.
Drugi dio projekta je humanitarnog karaktera I love you koji je ostvaren s Udrugom za sindrom Down, s ciljem da se kroz druženje i likovne radionice educira i potakne svijest o potrebama ljudi koji boluju od te bolesti.

Raspored održavanja projekta:

Dana 30. svibnja u 13 h je otvorenje projekta "Šalji dalje".

Od 14 do 16 h je prvo predavanje koje ce održati g.Lukanović Ivica, dipl. ing. građ. iz firme MODERNLINE d.o.o. na temu Marketinška strategija.

Od 16 do 18 h je drugo predavanje koje ce održati Avelini –Holjevac Ivanka, dr. sc. prof. na Hotelijerskom fakultetu u Opatiji na temu Marketing i kvaliteta.

31. svibnja u od 14 do 16 h je prvo predavanje koje ce održati First Ivana, mr. sc., asistentica na Ekonomskom fakultetu Rijeka na temu Branding + case study.

Od 16 do 18 h je drugo predavanje koje će održati Dizdarević Iva, savjetnik iz firme PREDIKAT d.o.o. na temu PR- Public relations.

Humanitarni dio održati će se 8. lipnja u suradnji sa Udrugom sindrom Down.

Bilo bi stvarno super ukoliko biste proveli koji dan sa nama i bili dio „Šalji dalje“ projekta.

Ajde ajde ajde dođite, znate da će biti nezaboravno! bounce bounce bounce

P.S. Što mislite o ovom projektu?

pozz
Very Happy
[Vrh] Go down
tam-tam
newbe
newbe
tam-tam


Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

AIESECovi PROJEKTI Empty
PostajNaslov: Re: AIESECovi PROJEKTI   AIESECovi PROJEKTI Emptyčet lip 07, 2007 10:12 pm

Evo malog reportića sa "Šalji dalje":

Prošla su predavanja, koja su stvarno bila super, i ne samo zato sto smo mi ludi nabrijani AIESECovci, nego zato sto su stvarno bila korisna i tako nesto na predavanjima necemo nikada cuti!
I znate koliko je studenata osim AIESECovaca bilo prisutno? NITI JEDAN No No !!! Sta nije to sramota? pig
Stvarno ne znam u cemu je problem scratch , zasto studenti opcenito ne vole AIESEC? Sad
Jel mi netko moze reci svoje mišljenje, pa da znamo u cemu griješimo?
Bila bih vam zahvalna... bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
kiki
newbe
newbe



Broj postova : 3
Registration date : 08.09.2007

AIESECovi PROJEKTI Empty
PostajNaslov: Re: AIESECovi PROJEKTI   AIESECovi PROJEKTI Emptysub ruj 08, 2007 3:16 pm

hi..vec duze vrijeme slusam o tom aiesecu i volio bih znati vise o toj organizaciji..kako se postaje clanom..koje su obaveze clanova..koji su pros & cons for being a aiesec member...pa ako bi mi netko ukratko to malo opisao bi boh veoma zahvalan Smile
[Vrh] Go down
tom2y
newbe
newbe
tom2y


Broj postova : 9
Age : 37
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

AIESECovi PROJEKTI Empty
PostajNaslov: Re: AIESECovi PROJEKTI   AIESECovi PROJEKTI Emptyuto lis 02, 2007 6:48 pm

Imati ces predavanje na faksu, plakate i info štand pa možeš sve detaljno pitati...
Nude se super prilike za praktičan rad ali sve ovisi o tebi koliko ćeš se uključiti i koliko ćeš dobiti iz tog iskustva.
Ako imaš još konkretno pitanje pitaj tu ili na pm Smile
[Vrh] Go down
http://tom2y.mojblog.com
By_me
newbe
newbe



Broj postova : 6
Age : 35
Localisation : Rijeka
Registration date : 05.11.2007

AIESECovi PROJEKTI Empty
PostajNaslov: Re: AIESECovi PROJEKTI   AIESECovi PROJEKTI Emptyuto stu 06, 2007 12:03 am

Na žalost nisam mogao doći na one sastanke za AIESEC, jer sam bio spriječen... pa bih Vas molio da mi neko neka da informaciju kada je kakav novi sastanak i gdje...
BTW. samo sam se prijavio za AIESEC a htio bi postat član...
Hvala unaprijed Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





AIESECovi PROJEKTI Empty
PostajNaslov: Re: AIESECovi PROJEKTI   AIESECovi PROJEKTI Empty

[Vrh] Go down
 
AIESECovi PROJEKTI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
THE new real BOSS Forum :: Fakultet :: AIESEC-
Forum(o)Bir: