THE new real BOSS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 O nama

Go down 
+2
Bejb I.
mrs. mrle
6 posters
Autor/icaPoruka
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

O nama Empty
PostajNaslov: O nama   O nama Emptypon lip 04, 2007 3:53 pm

U ovoj temi biste mogli reći nešto o sebi. Npr. koju srednju ste završili, od kuda ste, čime se bavite u slobodno vrijeme, što volite i što ne volite.. Ukratko... Smile Da se malo bolje upoznamo. sunny
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptypon lip 04, 2007 3:57 pm

pa da ja prva počnem... Završila sam GAM (gimn a,. mohorovicica), ako netko zna raska mi je bila marija baričević koja predaje i u umjetnočkoj.. Završila sam i muzičku, I.M ronjgov, za klavir ali nisam baš bila oduševljena sviranjem nečega što moram... tongue
Imam dvije sestre, 12, 25. mama mi predaje fiziku i kemiju u jednoj srednjoj skoli i tako... volim putovati, bila u spanjolskoj, grckoj, francuskoj, new yourku, miamiu itd...i pjevala sam u zboru koji je bio drugi u svijetu, inače sam alt...ukratko, javim se jos.. Very Happy Very Happy


Zadnja promjena: mrs. mrle; uto srp 01, 2008 11:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptypon lip 04, 2007 9:50 pm

pa..ja sam završila Prvu riječku hrv.gimnaziju..na instr. iz fizike sam išla kod Cvetkovskog iz Gama lol! studiram pravo, al trenutno lijenčarim...Imam mlađeg brata ( 15.g. ), volim more i Dalmaciju..kad se zaljubim ( a to je rijetko ) onda se zbilja zaljubim..slušam sve od muzike..internet je smrt za mene, pogotovo ovih dana kada bolujem...

ps. san mi je Crveni tepih lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptysri lip 06, 2007 11:13 am

Opa! Vidim da nas je dosta iz Frana Kurelca 1. Wink

Ja sam iz Rijeke, također sam završila GAM (opći smjer), razrednica mi je bila Milka Dajak (za one koji je znaju). Obožavam jezike, tako da znam engleski, talijanski, njemački i planiram upisati ruski. Unatoč tome, studiram ekonomiju Laughing
Imam stariju sestru koja je apsolventica na FER-u i jako se rijetko vidimo, ali za sve ostalo, tu je Skype! Very Happy
Obozavam ljeto i more, tako da mi ovo vrijeme ispitnih rokova jaaako tesko pada i nikako se ne mogu skoncentrirati na ucenje.
Uzivam slusati muziku, i to sve vrste, te pogledati dobar film (jedva čekam da se otvori Cinestar u TC-u!)

He-heee... Bejb, Cvele je mojoj sestri bio razrednik, i baš je nedavno imala 5. godišnjicu mature, rekla je da je on došao ali da skoro nikoga nije prepoznao od njih Laughing

mrs. mrle, to ste isli sa Žickom na natjecanja u zboru, jel?
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptysri lip 06, 2007 11:42 am

MAJA: Šta si išla 4.1? generacija 05'06?
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptysri lip 06, 2007 3:40 pm

Maja je napisao/la:



mrs. mrle, to ste isli sa Žickom na natjecanja u zboru, jel?

jesmo, da...ona je inace legenda, al molo je cudna na satovima, a ja sam bila 4.1, i cvele mi je predavao fizi... Very Happy Very Happy geek
[Vrh] Go down
Gost
Gost




O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptysri lip 06, 2007 8:33 pm

Bejb I. je napisao/la:
MAJA: Šta si išla 4.1? generacija 05'06?
Ja sam ipak malo starija.. Laughing Bila sam 4.3., maturirala 2004. godine
[Vrh] Go down
tam-tam
newbe
newbe
tam-tam


Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptyčet lip 07, 2007 6:28 pm

Evo da i ja kazem nesto o sebi... Zavrsila sam PRHG(Prva rijecka hrv.gimnazija)! Idem na ekonomski faks, al nije da sam to htjela, al tako je ispalo! I super je ispalo sunny !!
Imam seku stariju 2 godine, ona je na filozofskom(filozofija/povijest umjetnosti) - streberica Razz , al ja je jako puno volim! Inace sam iz Baske(to je na Krku)!
Obozavam muziku, pjevam plesem uzivam Laughing Laughing Laughing ! Nekad sam pjevala u Putokazima cak 4 godine, al izgorila mi zelja za tim, tako da se sad bavim pjevanjem rekreativno bouncebounce ! I sviram klavir...zavrsila osnovnu skolu Ivo Mirkovic! Nazalost, prekasno se sjetila da bi u Ronjgov u srednju, tako da je daljnje obrazovanje propalo! Ne znam sta da vam jos kazem! Ako nekog jos sta zanima, nek pita!!
pozz
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptyčet lip 07, 2007 7:43 pm

tam-tam je napisao/la:
Evo da i ja kazem nesto o sebi... Zavrsila sam PRHG(Prva rijecka hrv.gimnazija)!

Koji si razred bila? Vjerojatno se i znamo...
[Vrh] Go down
tam-tam
newbe
newbe
tam-tam


Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptyčet lip 07, 2007 9:46 pm

Bila sam 4b, generacija 2005/2006 hehe Smile
Ti?
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptyčet lip 07, 2007 10:56 pm

Ista generacija, 4a lol!
[Vrh] Go down
kiki
newbe
newbe



Broj postova : 3
Registration date : 08.09.2007

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptysub ruj 08, 2007 3:12 pm

pozzja se nemogu pohvaliti da sam rijecki gimnazijalac(nazalost)...zavrsio sam gimnaziju u samoboru a zivotni me put nanio na ekonomski fax u Ri.....
slobodno vrijeme korisitm za sto bolje druzenje sa instrumentima i galzbom....ako nisam za gitarom ili linijom onda sam najverovatnije na odbojkaskom ili kosarkaskom terenu...
obozavam ljeto i spontane izlaske koji se pretvore u ludilo kasnije...
najstarije sam dijete u obitelji i nadam se jednog dana nastaviti majcinim stopama(mg.sc.oec)..vidjet ce mo kako ce i sta ispasti....
[Vrh] Go down
lavanya
newbe
newbe
lavanya


Broj postova : 2
Age : 36
Registration date : 30.10.2007

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptyuto lis 30, 2007 4:14 pm

ummm, završila sam gimu u novoj gradiški 2006. i onda ciljano postala efri studentica. veliku većinu slobodnog vremena (koliko mi ga život na relaciji malinska - rijeka - zagreb - nova gradiška dopušta) provodim na netu. školski primjer ovisnika Very Happy

kad ipak nisam na netu, znači da je najvjerojatnije vikend i ja sam ili u zgbu ili doma, dakle ili lunjam po tuđim stanovima ili okolo po birtijama Very Happy
[Vrh] Go down
iustus
newbe
newbe
iustus


Broj postova : 2
Age : 34
Localisation : Rijeka
Registration date : 08.01.2009

O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Emptyčet sij 08, 2009 3:37 am

Bok! Završio sam opću gimnaziju u Dugoj Resi,osnovnu i srednju glazbenu školu u Karlovcu 2008. Inače sam iz Karlovca! Godinu dana sam išao na hospitacije na Muzičku Akademiju iz dirigiranja kod Vjekoslava Šuteja. Glazbu sam i trebao studirati,ali eto završio sam u Rijeci na Ekonomiji! Tu sam upisao smjer Informatičko poslovanje! Vidjet ćemo kako će to završiti! U slobodno vrijeme dosta se bavim glazbom,zujanjem po internetu,ispijanjem koječega po lokalnim birtijama...i tako. Nisam sportski tip,tako da mi sportovi baš i ne leže,što je osnovni razlog zašto mrzim tjelesni! Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





O nama Empty
PostajNaslov: Re: O nama   O nama Empty

[Vrh] Go down
 
O nama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
THE new real BOSS Forum :: Forumatorij :: Članovi-
Forum(o)Bir: