THE new real BOSS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
arra
Gost




alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Empty
PostajNaslov: alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje   alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Emptysri lip 27, 2007 1:16 pm

prva sam godina (redovni ) , ali bih se prebacila na vanredni , pa me zanima da li mi se priznaju ispiti koje sam dala i sta vi mislite i vanrednom studiranju? ajde ljudi molim vas par savjeta i komentarica... Smile sunny
[Vrh] Go down
Urednica
newbe
newbe
Urednica


Broj postova : 21
Registration date : 14.05.2007

alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Draga kolegice...   alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Emptyčet lip 28, 2007 5:36 pm

pri upisima na sljedecu godinu trebas porazgovarati s tetama u evidenciji studija i naravno kako ti se ispiti priznaju i mozes upisati vanredno, samo jos s njima popricaj za detalje.
Ja ti studiram po starom programu, pa nisam sigurna za vas bolonjce...

Nadam se da sam pomogla!
[Vrh] Go down
arra
Gost




alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Re: alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje   alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Emptyčet lip 28, 2007 6:34 pm

naravno da si mi pomogla! tnx cheers
[Vrh] Go down
miss Haller
newbe
newbe



Broj postova : 4
Age : 35
Registration date : 25.09.2007

alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Re: alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje   alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Emptyuto ruj 25, 2007 1:07 pm

HI,imam jedno pitanje, pa ću ga postaviti tu, da ne otvaram novu temu Smile ...
upisala sam ekonomiju, izvanredni, pa ne znam mogu li ići na predavanja s redovnim studentima ili samo vikendom s izvanrednima, ne radim, pa bi mi tako bilo zgodnije...
sad ne znam dali se može tako? Question
help!!!
[Vrh] Go down
arra
Gost




alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Da li netko zna nesto o ovome?   alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Emptysri ruj 26, 2007 12:23 pm

pozz ljudovi! imam jedno vazno pitanje i puno biste mi pomogli ukoliko bi mi bar netko odgovorio. bounce
studentica sam prve godine( redoviti) ,ali nisam dala uvijete,prebacila bih se na vanredno pa me zanima sto sve moram i da li je netko mozda imao takvih iskustava. Naravno ,znam da moram pitati tete u evidenciji ,ali zanima me vase misljenje. hvala vam unaprijed! cheers
[Vrh] Go down
Urednica
newbe
newbe
Urednica


Broj postova : 21
Registration date : 14.05.2007

alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Empty
PostajNaslov: za izvanredne   alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Emptyčet pro 13, 2007 7:17 pm

Izvanredni teoretski mogu na predavanja redovnih, preporucam razgovarati dodatno s predmetnim profesorom ili asistentom i cak postoji mogucnost polaganja preko kolokvija s redovnima.

Redovni mogu postati izvanredni i obrnuto pri upisu u sljedecu ak.g. ali o detaljima treba nazvati evidenciju studija svog fakulteta kako bi oni dali tocne smjernice sto sve treba uciniti, napisati i u kojem roku.
[Vrh] Go down
Sponsored content





alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Empty
PostajNaslov: Re: alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje   alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje Empty

[Vrh] Go down
 
alo ljudi, moze li mi netko pomoci, imam jedno pitanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prevara

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
THE new real BOSS Forum :: Fakultet :: Predavanja, rokovi-
Forum(o)Bir: