THE new real BOSS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 skripte-mikroekonomija i makroekonomija

Go down 
Autor/icaPoruka
romina@ri
newbe
newbe



Broj postova : 4
Registration date : 29.10.2009

skripte-mikroekonomija i makroekonomija Empty
PostajNaslov: skripte-mikroekonomija i makroekonomija   skripte-mikroekonomija i makroekonomija Emptyčet lis 29, 2009 6:42 pm

Pozdrav!
HITNO MI TREBAJU PREDAVANJA I VJEŽBE IZ MIRKOEKONOMIJE 1 I 2. te ako je moguće za makroekonomiju 1 i 2 te za međunarodnu ekonomiju(prof.strahija)
ako tko ima neka se javi!
( bitnije mi je mirkoekonomija 1 i 2)

zahvaljujem Very Happy

p.s. studentica sam 3 god. izvanredno, smjer međunarodno poslovanje sunny te ove predmete moram položiti ako razliku-jer ih nisam odslušala)
[Vrh] Go down
romina@ri
newbe
newbe



Broj postova : 4
Registration date : 29.10.2009

skripte-mikroekonomija i makroekonomija Empty
PostajNaslov: Re: skripte-mikroekonomija i makroekonomija   skripte-mikroekonomija i makroekonomija Emptyčet lis 29, 2009 7:03 pm

zar nitko nema ništa od mikroekonomije 1 i 2?
[Vrh] Go down
romina@ri
newbe
newbe



Broj postova : 4
Registration date : 29.10.2009

skripte-mikroekonomija i makroekonomija Empty
PostajNaslov: Re: skripte-mikroekonomija i makroekonomija   skripte-mikroekonomija i makroekonomija Emptysub stu 07, 2009 9:31 pm

pliz. treba mi mikro1 vježbe i mikro2 predavanja (može i skripta). mail je . romy984@gmail.com.
[Vrh] Go down
romina@ri
newbe
newbe



Broj postova : 4
Registration date : 29.10.2009

skripte-mikroekonomija i makroekonomija Empty
PostajNaslov: Re: skripte-mikroekonomija i makroekonomija   skripte-mikroekonomija i makroekonomija Emptyuto stu 10, 2009 11:25 pm

vidim da volite čiati postove ali ne i odgovarati. nemam vježbe iz mikro18teoriju imam) neznam od kud bih učila vježbe. ako želim u 12 mjesecu na ispit moram imati vježbe da znam naučiti. pomoć!! bounce affraid
[Vrh] Go down
Sponsored content





skripte-mikroekonomija i makroekonomija Empty
PostajNaslov: Re: skripte-mikroekonomija i makroekonomija   skripte-mikroekonomija i makroekonomija Empty

[Vrh] Go down
 
skripte-mikroekonomija i makroekonomija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» skripte 1. godina
» skripte 3. godina
» skripte za efri
» Skripte za 2. godinu
» Skripte za 1. god.- Osnove poduzetnistva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
THE new real BOSS Forum :: Fakultet :: Skripte-
Forum(o)Bir: