THE new real BOSS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ukraden/izgubljen index :(

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
sanja
newbe
newbe



Broj postova : 2
Age : 34
Registration date : 08.11.2009

Ukraden/izgubljen index :( Empty
PostajNaslov: Ukraden/izgubljen index :(   Ukraden/izgubljen index :( Emptyned stu 08, 2009 9:34 pm

Ne znam od kuda bi počela....
šokirana sam koliko nam je faks neorganiziran! Vjerojatno sam ja jedna jedina kojoj je netko UKRAO INDEX ili su mi ga izgubili prilikom upisa...
a odgovor koji sam dobila je da dođem za par dana ponovo potražiti inex ili da napravim novi, a novi index košta 700 kn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ako mi je netko uzeo index ja ga lijepo molim da mi ga vrati!!!! Smile
i ako je netko slučajno imao slučnu situaciju neka da kakav savjet Smile
[Vrh] Go down
pudlpaf
newbe
newbe



Broj postova : 3
Registration date : 01.06.2009

Ukraden/izgubljen index :( Empty
PostajNaslov: Re: Ukraden/izgubljen index :(   Ukraden/izgubljen index :( Emptypon vel 15, 2010 3:37 pm

sanja je napisao/la:
Ne znam od kuda bi počela....
šokirana sam koliko nam je faks neorganiziran! Vjerojatno sam ja jedna jedina kojoj je netko UKRAO INDEX ili su mi ga izgubili prilikom upisa...
a odgovor koji sam dobila je da dođem za par dana ponovo potražiti inex ili da napravim novi, a novi index košta 700 kn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ako mi je netko uzeo index ja ga lijepo molim da mi ga vrati!!!! Smile
i ako je netko slučajno imao slučnu situaciju neka da kakav savjet Smile


eh...nažalost nisi prva kojoj se to dogodilo na faxu... toliko su nesposobni da se indexi mogu zagubiti, a ne žele priznati krivnju...
nadam se da si ga pronašla u međuvremenu Wink
[Vrh] Go down
 
Ukraden/izgubljen index :(
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
THE new real BOSS Forum :: Fakultet :: Događanja na faksu-
Forum(o)Bir: