THE new real BOSS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Zadnje sam gledao/la

Go down 
+5
tam-tam
mrs. mrle
Urednica
Bejb I.
Admin
9 posters
Autor/icaPoruka
Admin
neuhvatljivi
neuhvatljivi
Admin


Broj postova : 34
Age : 36
Localisation : standing side by side
Registration date : 07.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptyuto svi 08, 2007 5:28 pm

Koji ste zadnji film gledali?
[Vrh] Go down
https://tnrb.forumcroatian.com
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Spidy ne rula   Zadnje sam gledao/la Emptypet svi 11, 2007 7:20 pm

Zadnje gledala Spiderman 3 ... Od tolike galame, očekivala puno više, a nastavak je ko i svi nastavci, dosadan i uvijek gori od predhodnog. Ne kažem da je loš film, samo niš special... Večeras će me zaokupiti "Povratak u Plavu lagunu" i na dvd-u "Pepeljuga" sa Chadom Michaelom Murrayom... I love you I love you
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysri svi 23, 2007 3:15 pm

kako sam eto, bubana, imam vremena za gledat filmiće Smile)) preporučujem:

Antarktik sa Paul Walkerom - da suze kanu

Step UP - shake it, baby Smile

Zavjet šutnje - "da bi spasili budućnost, moraju pobijediti vlastitu prošlost"

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven elephant
[Vrh] Go down
Urednica
newbe
newbe
Urednica


Broj postova : 21
Registration date : 14.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysri svi 30, 2007 3:17 pm

Zadnje sto sam gledala je srpska Vecernja skola-Kursadzije, fora su, kajalaju se sve u sesnaest..

Prije toga, a do danas mi ne izlazi iz glave je fantastican film s Willom Smithom u glavnoj ulozi, mislim da i njegov sin glumi- Pursuit of Happiness, svakako gledajte ako stignete ili dodjete do njega!

Ve tjednima pisem nove recenzije DVD-a i biti ce tamo i ovog filma...no kad napisem napokon!
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysri svi 30, 2007 3:24 pm

Bejb I. je napisao/la:
Zadnje gledala Spiderman 3 ... Od tolike galame, očekivala puno više, a nastavak je ko i svi nastavci, dosadan i uvijek gori od predhodnog. Ne kažem da je loš film, samo niš special...... I love you I love you

evo i ja sam gledala spidermana3 i složila bih se da je dosadan i ne tako komercijalan kako sam mislila da bi mogao biti, čak ni gluma nije reprezentativna, ali....sad ja na sva zvona razglasila kako je dosadan i neispunjuje očekivanja, ali su me ugasi..Rolling Eyes Rolling Eyes
poanta filma je prije svega kako se u narednih 5god ili koliko već, filmska industrija potpuno razvila što se tiče efekata i zato je film i stvoren. ako se prisjetiš koliko je bilo u biti raznih efekata zvučnih (npr one šipke koje su zvonile), vizualnih( pijesak) ćeš primjetit
ja ne volim inače takve sf filmove niti ikakve druge, nije moj žanr ali eto pogledala sami to i saznala da se i na taj način promatra film, a ne samo kroz radnju
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysri svi 30, 2007 8:42 pm

Istina, filmska industrija se razvija i efekti su iz godine u godinu sve bolji.. Uvijek za primjer uzimam film "Ptice" poznatog redatelja Alfreda H. ( ne znam kak se piše prezime )... Onda je taj film bio za +5, gledajući ga danas efekti su katastrofa, da se danas snima sve bi to izgledalo naravno puno bolje i realnije.

Ruku na srce, nastavci uvijek dosade... Film ako treba, nek ima max. 2 nastavka, zaokružena radnja...I to je to..

Serije...majko, zbilja se znaju odužit- Santa Barbara...Zabranjena ljubav...ok, skrenula sa teme bounce
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysri svi 30, 2007 10:07 pm

Bejb I. je napisao/la:


Serije...majko, zbilja se znaju odužit- Santa Barbara...Zabranjena ljubav...ok, skrenula sa teme bounce

haha, sad si me sjetila sante barbare, pa toga je bio pun k...
jedno 4ooo epizoda, žasu

haha al mi se svidala kelly i edan(?) ako se tako piše, Very Happy Smile Laughing
kako smo bili mulci tada lol!
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysri svi 30, 2007 11:00 pm

mulci...sjećam se nekih inserata iz serije ko da je jučer bila...zbilja najdulja serija na kugli zemaljskoj tongue
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysub lip 02, 2007 2:13 pm

jučer gledala Prljavi igraju prljavo, po tko zna koji put lol! "LIfe is SHIT!"

i ima nova serija: SUPERNATURAL na HRT2 petkom... SUPER 5!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysri lip 06, 2007 11:24 am

Ja sam zadnje gledala Pirate s Kariba: Na kraju svijeta. Trilogija me nekako podsjeća na Matrix. Prvi dio je cjelina sama za sebe, a drugi i treći su povezani (i snimani su jedan za drugim), tako da je drugi u biti samo uvertira za treći. Na kraju svijeta ima nekih dijelova koji su mi malo "nategnuti", ali sve u svemu predobar mi je film i ima savrsen zavrsetak!

Ako ga gledate, preporučam da ga pogledate više puta. Ja sam ga pogledala 3 puta do sada i svaki put mi je bolji od prethodnog jer je radnja dosta komplicirana i svi pokušavaju preći svakoga (kao i u prethodnim nastavcima) i svarno treba više od jednom pogledati film da shvatiš sve detalje i da u potpunosti uživaš u doživljaju.

Što se tiče Ptica, gledala sam taj film zadnji put pred jedno godinu dana. Ma Hitchcock je legenda! Unatoč efektima, ja sam se živa ... dok sam gledala film, pogotovo kad pokušavaju pobjeć iz one kuće, a svuda oko njih ptice! Shocked Brrrr...

Supernatural... GENIJALNA serija! Very Happy Imam skinuti s neta obje sezone što su snimljene, a serija svakom epizodom postaje sve bolja i bolja! Mrzim HRT što ju prikazuje u tako lošem terminu!
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysri lip 06, 2007 11:39 am

Maja je napisao/la:


Što se tiče Ptica, gledala sam taj film zadnji put pred jedno godinu dana. Ma Hitchcock je legenda! Unatoč efektima, ja sam se živa ... dok sam gledala film, pogotovo kad pokušavaju pobjeć iz one kuće, a svuda oko njih ptice! Shocked Brrrr...

Supernatural... GENIJALNA serija! Very Happy Imam skinuti s neta obje sezone što su snimljene, a serija svakom epizodom postaje sve bolja i bolja! Mrzim HRT što ju prikazuje u tako lošem terminu!

Ja i dan danas imam fobiju od ptica..i to veliku!!

Imaš obje sezone??? Kod nas se prikazuje prva? pa...nadam se da ćeš mi jednom prilikom prosljedit 2. sezonu- tko zna kad će to kod nas Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Urednica
newbe
newbe
Urednica


Broj postova : 21
Registration date : 14.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Kad se prikazuje ta nova serija?   Zadnje sam gledao/la Emptysri lip 06, 2007 2:30 pm

Ok, kazite mi kad ide ta nova serija da pogledam i da se nadovezem na koelgicu koja je gledala Pirate s Kariba... i ja sam gledala i super su mi. Istina malo teze ih je skuziti, al poslusat cu tvoj savijet i pogledat ih jos koji puta...

O cemu se radi u toj novoj seriji?
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysri lip 06, 2007 3:41 pm

SUPERNATURAL iliti Lovci na natprirodno...petkom na HRT2 oko 23 sata...

sf-serija...borba protiv nadnaravnih pojava, bića...a protiv njih se bore dva super zgodna komada, naravno- jedan je glumio u Anđelu tame, a jedan u Gilmoricama..

isplati se pogledat, urednice lol!
[Vrh] Go down
tam-tam
newbe
newbe
tam-tam


Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptyčet lip 07, 2007 6:39 pm

Joj, na HRT-u je pred jedno tjedan dana bio odlican film "Praski duet" sa Serbedzijom u glavnoj ulozi! Ako kad naidjete na taj film, pogledajte ga, super je!!

I " Buffalo 66"; film nema neku radnju, i u biti je ljubavni film, al preje**no napravljen! bounce bounce bounce !!

Tko voli takve filmove, odusevit ce se!!
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptypet lip 15, 2007 4:34 pm

Za GIRLS NIGHT preporučam - Antarktika (suze), John Tucker mora umrijeti ( hot!!! ), Ona je najbolja ( kad cura upadne u nogometnu ekipu i zaljubi se u cimera...a svo to vrijeme je maskirana u dečka... lol! )
[Vrh] Go down
-kate-
newbe
newbe
-kate-


Broj postova : 4
Age : 39
Registration date : 11.09.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptyuto ruj 11, 2007 10:50 am

Catch me if you can
[Vrh] Go down
Admin
neuhvatljivi
neuhvatljivi
Admin


Broj postova : 34
Age : 36
Localisation : standing side by side
Registration date : 07.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptyuto ruj 11, 2007 3:54 pm

hot fuzz, neki blesavi britanski humor! ok filmic... Exclamation
[Vrh] Go down
https://tnrb.forumcroatian.com
k30
newbe
newbe
k30


Broj postova : 18
Age : 38
Localisation : trenutno rijeka :'(
Registration date : 14.11.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysri stu 14, 2007 4:15 pm

The Cell sa J.Lo => preporuka moja je da ne trosite vrijme na taj film, osima ako nemate sto pametnijeg za raditi. A ako ga bas zelite gledati popite koju litru vina prije filma Very Happy

filmu dajem :
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven => samo zbog J.Lo
[Vrh] Go down
k30
newbe
newbe
k30


Broj postova : 18
Age : 38
Localisation : trenutno rijeka :'(
Registration date : 14.11.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptypet stu 16, 2007 6:30 pm

thank you for smoking => odlican film

ocjena 8/10 Like a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heavenLike a Star @ heaven
[Vrh] Go down
tom2y
newbe
newbe
tom2y


Broj postova : 9
Age : 37
Localisation : Rijeka
Registration date : 23.05.2007

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptysub stu 17, 2007 1:46 pm

Disturbia (Paranoja)

7/10 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
http://tom2y.mojblog.com
natally
newbe
newbe
natally


Broj postova : 4
Registration date : 20.01.2008

Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Emptypon sij 21, 2008 1:19 am

zadnje sto sam pogledala je mini serija Jedini prezivjeli (snimljena prema knjizi Deana Koontza) i odlicna je!! ali nije bolja od knjige!!
a svakako preporucujem i mini seriju Trgovanje ljudima (nedavno se prikazivala na novoj)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadnje sam gledao/la Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje sam gledao/la   Zadnje sam gledao/la Empty

[Vrh] Go down
 
Zadnje sam gledao/la
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
THE new real BOSS Forum :: Ostalo :: Film-
Forum(o)Bir: