THE new real BOSS Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE new real BOSS Forum

Forum online časopisa THE new real BOSS
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sex kao takav

Go down 
+3
mrs. mrle
tam-tam
Admin
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Admin
neuhvatljivi
neuhvatljivi
Admin


Broj postova : 34
Age : 36
Localisation : standing side by side
Registration date : 07.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Sex kao takav   Sex kao takav Emptysri svi 09, 2007 11:53 pm

nego, što vama znači sex?
[Vrh] Go down
https://tnrb.forumcroatian.com
tam-tam
newbe
newbe
tam-tam


Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptysub svi 26, 2007 12:21 pm

Hm... Nešto su se ljudi raspisali na ovu temu... Zar je sex kod nas još uvijek tabu tema? Embarassed ... affraid

Ajde, Admine, potakni ljude da se oslobode! Što tebi znači sex?


scratch ... bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
Admin
neuhvatljivi
neuhvatljivi
Admin


Broj postova : 34
Age : 36
Localisation : standing side by side
Registration date : 07.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptysub svi 26, 2007 2:41 pm

ma kakav tabu?! Admin sex jede za dorucak afro
[Vrh] Go down
https://tnrb.forumcroatian.com
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptypon svi 28, 2007 12:37 am

ne bih rekla da je tabu, već da je toliko uobičajen da se nikome i ne da pisat, niti govorit o njemu... baš kao za doručak...
hehe, a ima nas puno na forumu pa bi se koja rečenica i mogla naći...
Very Happy queen ajde admin. pa ti voliš sve započeti, probi led...teach us study lol!
[Vrh] Go down
Admin
neuhvatljivi
neuhvatljivi
Admin


Broj postova : 34
Age : 36
Localisation : standing side by side
Registration date : 07.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptypon svi 28, 2007 10:43 am

eto odmah prve lekcije Razz , zasto bi (uvjek) muškarac trebao nešto započinjat?! scratch
[Vrh] Go down
https://tnrb.forumcroatian.com
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptypon svi 28, 2007 2:48 pm

Admin je napisao/la:
eto odmah prve lekcije Razz , zasto bi (uvjek) muškarac trebao nešto započinjat?! scratch

pa žena treba bit lovina, a muškarac lovac...catch me if you can tongue

ajde s obzirom da si napisao uvijek u zagradi, odgovor je ne, ako su ljudi skupa onda se više ne traži da muškarac započinje prvi, tada to pada na 50%50%, u svezi sexa..
al koliko god se to nekome činilo čudno, primitivno ili glupo, muškarac je taj koji bi trebao prić prvi ženi....žena zavodi, muškarac prilazi

trebao-relativna riječ
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptypon svi 28, 2007 2:57 pm

sad da i odg na to što meni znači sex....pa jako puno ako govorimo o vezi, ako ne štima u krevetu, ne štima ni izvan njega...

ne kaže se uzalud za "isfrustrirane" ljude muž ju neće ili žena mu ne da....




I like sex
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptypon svi 28, 2007 7:23 pm

Odvažili se ljudi cheers Sex je normalna ljudska potreba..ne znam zašto se pokušava bježat od toga..."do braka"...Ruku na srce ima još takvih...Znam ljude koji su bili u vezi i po godinu dana, a od sexa ni "s"...Ne kažem da treba odmah u navalu, al što je dugo je predugo...

Zašto bi dečko uvijek trebao prvi prići curi? U ovo doba ravnopravnosti spolova, može i obrnuto. Zašto samo čekati i čekati...i čekati?? Ni dečkima više nije lako, pogotovo kada su skužili da mi možemo živjeti punooo bolje i bez njih? Dobro, ne baš puno bolje...Al možemo itekako preživjeti u ovo doba svakakvih igračkica lol!

Sex for Life
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptypon svi 28, 2007 8:52 pm

Bejb I. je napisao/la:


Zašto bi dečko uvijek trebao prvi prići curi? U ovo doba ravnopravnosti spolova, može i obrnuto. Zašto samo čekati i čekati...i čekati??



zbog psihologije muškaraca i eto, jako puno pročitanih knjiga i iz iskustva, mogu reći da muškarac voli više kad priđe on ženi, a ako vrijedi čekati ćeš čekati bez obzira...
da odmah ne bih otvorila napad na sebe reći ću da je to uvriježeno mišljenje mnogih, a to što u zadnjih 10godina curice vole zaskati dečke nema veze sa emancipacijom niti ravnopravnosti...
[Vrh] Go down
Admin
neuhvatljivi
neuhvatljivi
Admin


Broj postova : 34
Age : 36
Localisation : standing side by side
Registration date : 07.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptypon svi 28, 2007 9:31 pm

mrs. mrle je napisao/la:
al koliko god se to nekome činilo čudno, primitivno ili glupo, muškarac je taj koji bi trebao prić prvi ženi....žena zavodi, muškarac prilazi

tako da muskarac s lakocom moze bit odj... Question I love you
[Vrh] Go down
https://tnrb.forumcroatian.com
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptyuto svi 29, 2007 2:56 pm

mrs. mrle je napisao/la:
Bejb I. je napisao/la:


Zašto bi dečko uvijek trebao prvi prići curi? U ovo doba ravnopravnosti spolova, može i obrnuto. Zašto samo čekati i čekati...i čekati??



zbog psihologije muškaraca i eto, jako puno pročitanih knjiga i iz iskustva, mogu reći da muškarac voli više kad priđe on ženi, a ako vrijedi čekati ćeš čekati bez obzira...
da odmah ne bih otvorila napad na sebe reći ću da je to uvriježeno mišljenje mnogih, a to što u zadnjih 10godina curice vole zaskati dečke nema veze sa emancipacijom niti ravnopravnosti...

Nema tu nikakvog napada na tebe..Svatko iznosi svoje mišljenje. Al i dalje stojim iza toga da dečkima više nije lako prilazit curama..Nitko ne želi biti odbijen..Istina, oni su lovci, mi lovina,ali sve je stvar stava i samopuzdanja..Zašto ne?
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptyuto svi 29, 2007 2:59 pm

Admin je napisao/la:

tako da muskarac s lakocom moze bit odj... Question I love you

slažem se sa tobom...nije lako dečkima stalno "izmišljat" nove upade i uvijek iznova biti odbijen...A svjedok sam mnogih odbijenih dečki...
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptyuto svi 29, 2007 7:03 pm

slazem se da su cure svakakve danas, cak se i ja druzim sa jednom, hm...kakko bih je nazvala?, koja spada pod te cure kojima nije lako prići...

ona je zgodna i tralala, ali kako se ponasa ili odbija decke to je strasno...meni bude neugodno...
al dobro, 100 ljudi, 100ćudi... Smile
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptyuto svi 29, 2007 10:35 pm

Nas, ekipica, tri cure...Normalne...Ali tko god nas ne zna, prvi dojam koji stiče je da smo umišljene... Dečki nam teško prilaze...

Kad pak izađem sa druge tri cure, dečki na nas ko na med...

Gdje je kvaka? u držanju? slanju signala?

Zbilja ima cura, koje kad ih vidiš, pomisliš: Šta si ova umišlja, da je popila svu pamet svijeta? I tko će ti onda prić? Nitko ne želi odjeb...A cure bar prednjače u smišljanju odjeba...
[Vrh] Go down
Urednica
newbe
newbe
Urednica


Broj postova : 21
Registration date : 14.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Joj...   Sex kao takav Emptysri svi 30, 2007 3:06 pm

Iz mog iskustva ili me samo prati takva sreca, ja uvijek naidjem na neke tipove koje od pogleda dalje ne mrdaju, pa sam se ja kao prava snazna i moderna zena do kraja zivot odlucila na soluciju da prilazim ja, ocito bi inace ostala kratkih rukava.... toliko o muskarcima....

I da dodam da u zadnje vrijeme uocavam kako decki nasih godina jako kasne (bioloski gledano) za curama pa imam filing da se igraju jos u pijesku.. kule i ceste i te stvari....

Derista koja puno pricaju i analiziraju... ali opovrgnite moje tvrdnje dokazima....

Pozzz!
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptysri svi 30, 2007 3:11 pm

Bejb I. je napisao/la:
Nas, ekipica, tri cure...Normalne...Ali tko god nas ne zna, prvi dojam koji stiče je da smo umišljene... Dečki nam teško prilaze...

Kad pak izađem sa druge tri cure, dečki na nas ko na med...

Gdje je kvaka? u držanju? slanju signala?

Zbilja ima cura, koje kad ih vidiš, pomisliš: Šta si ova umišlja, da je popila svu pamet svijeta? I tko će ti onda prić? Nitko ne želi odjeb...A cure bar prednjače u smišljanju odjeba...


e tu se slažem, valjda u držanju...ili će prić onaj koji nema šta izgubit ili neki pun sebe....a u biti ste ok, poznato mi je to.. queen king
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptysri svi 30, 2007 3:15 pm

Urednica je napisao/la:

I da dodam da u zadnje vrijeme uocavam kako decki nasih godina jako kasne (bioloski gledano) za curama pa imam filing da se igraju jos u pijesku.. kule i ceste i te stvari....

točno, za njih je pjescanik i meni se čini, al nisam napomenula da obično prilaze stariji dečki tako da sam na njih i mislila, a starijem bome ne bih prišla... iako ja imam dečka koji ima 26god i koliko god bio sramežljiv on je meni prišao... al dobro to je valjda od osobe do osobe i situacije
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptysri svi 30, 2007 8:32 pm

Da bi ti danas neki dečko prišao, prvo treba malo (puno!) popit...A ni onda ti neće prić sa nekom spikom tipa: Hoćeš da ti platim cugu? ili Jel se mi znamo odnekud? ili Jesi za ples?... Već će te obgrlit i počet s tobom plesat, htjela ti to ili ne... Otplesat ćete jedan ples, ak se sažališ..i ako si sreće neće te zažvalit..

Dečki danas idu na sve ili ništa What a Face

ps. pitanjce za mrs. Mrle: Jest da godine više nisu toliko danas važne, al zar ti ne smeta razlika?
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptysri svi 30, 2007 10:04 pm

Bejb I. je napisao/la:

ps. pitanjce za mrs. Mrle: Jest da godine više nisu toliko danas važne, al zar ti ne smeta razlika?


s obzirom da sam ja u jednom poslu od 14godine, u ovih pet godina sam prošla zaista sve i svašta....i mogu reći da sam zrelija od prosjeka i zbog ljudi s kojima se družim i način...iskreno, izlazila sam možda i previše jer sam to mogla, tako da sam prešla i izlaženje na takva mjesta gdje će me netko zagrlit i bacit mi se oko vrata... Ja prva kažem da sam sve to prošla prerano, ali šta sad...

S druge strane moj dečko nema veze s mojim poslom i nazovimo "fancy ljudima"( s kakvima se poslovno družim) nego je biker koji će se uvaljat u blato i počet skakat nasred korza. recimo da je opušten i razigran.. S obzirom na njegove godine(26) isto je puno prošao zbog privatnih stvari, problema itd.. i u biti smo jako slični i oboje otkačeni što nas je i privuklo, ali postoji problem.. Čak mi se čini da je nepremostivi, ali se nadam da ćemo se strpiti, ja volim izlaziti još uvijek, a on ne voli...

njemu je izlazak do 22h, ja tada počinjem prat kosu i izlazim u 1h, doma dolazim u 6, 7h...što je njemu nerazumljivo
.
što se tiče ostalih stvari mi smo sada na istoj valnoj duljini, al to ti je individualno, tako da nakon ovog podužeg textića mogu reći da mi u globalu godine ne smetaju... bounce
[Vrh] Go down
Bejb I.
_
_
Bejb I.


Broj postova : 68
Age : 36
Localisation : ..na sunčanoj strani...
Registration date : 11.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptysri svi 30, 2007 10:57 pm

kad si već spomenula poslić kojim se baviš...znam na koji poslić misliš Very Happy i vjerujem da zbog tog posla cure ranije sazrijevaju i postaju ozbiljnije, ak ne upadnu u probleme...znam da je to sve individualno..

On se za svoje godine iživio, ti još ne, al je lijepo da se slažete i da možete skupa bounce kako se uzme, i nije neka ogromna, nepremostiva razlika..a sve ovisi od osobe do osobe.važno je uživati lol!
[Vrh] Go down
Admin
neuhvatljivi
neuhvatljivi
Admin


Broj postova : 34
Age : 36
Localisation : standing side by side
Registration date : 07.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptysri svi 30, 2007 11:06 pm

mrs. mrle je napisao/la:


s obzirom da sam ja u jednom poslu od 14godine, u ovih pet godina sam prošla zaista sve i svašta...Ja prva kažem da sam sve to prošla prerano, ali šta sad...

Čak mi se čini da je nepremostivi, ali se nadam da ćemo se strpiti, ja volim izlaziti još uvijek, a on ne voli...

njemu je izlazak do 22h, ja tada počinjem prat kosu i izlazim u 1h, doma dolazim u 6, 7h...što je njemu nerazumljivo

jesi ti sigurna u ono sto pricas? prvo pricas da si prosla sve prerano, a onda prica o izlascima... za tvog decka se moze reci da je proso sve pa mu se i neda ic van... ako se razumijemo...
[Vrh] Go down
https://tnrb.forumcroatian.com
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptyčet svi 31, 2007 10:51 am

[quote="Admin"

jesi ti sigurna u ono sto pricas? prvo pricas da si prosla sve prerano, a onda prica o izlascima... za tvog decka se moze reci da je proso sve pa mu se i neda ic van... ako se razumijemo...[/quote]

s obzorom da sam temeljita i dobro znam tj. pazim što pričam, na svaku sitnicu mogu reći da sam sigurna u to što sam napisala..

"ja volim izlaziti još uvijek, a on ne voli..."
mislim da ne moram objašnjavati previše dio ovog citata, puno toga mi se dogodilo što me učinilo zrelijom, ali sam zato napisala .."još UVIJEK volim izlaziti..." iz toga zaključiš da nikad nisam ni prestala, a on je to sa svojih 26 prešao i ne da mu se više, što ja razumijem, ali mi nekad i smeta


još jedna stvar, imamo različita značenja riječi prošao i prešao...
za mene proći- kad ti se nešto dogodilo već, kad si se susreo s nečim, ništa novo
preći- kad si prošao neke stvari i ne želiš ih više, neda ti se, nije zanimljivo, rađe ćeš odabrati nešto drugo

nadam se da sam ti uspjela objasniti ono što te zanimalo, i još jedna stvar što se tiče mene osobno (osobnosti, karaktera), nikad neću, tim više što je ovo pisano napisati nešto u što nisam sigurna, ili ću ispravit u što bržem roku jer ne smijem poreć "nikad ne reci nikad"
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptyčet svi 31, 2007 10:58 am

mislim da je ovo postalo off topic (spada pod drugu temu) tako da bismo trebali se vratiti na temu il otvoriti novu ako nekoga još nešto zanima...
[Vrh] Go down
tam-tam
newbe
newbe
tam-tam


Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptyčet lip 07, 2007 6:30 pm

Ajmo malo papreno... Kako, kada, s kim, zasto?! Hehe, salim se! Al stvarno je malo previse prepucavanja No ... fulali temu! he! clown clown
[Vrh] Go down
mrs. mrle
newbe
newbe
mrs. mrle


Broj postova : 45
Age : 36
Localisation : blizu
Registration date : 23.05.2007

Sex kao takav Empty
PostajNaslov: Re: Sex kao takav   Sex kao takav Emptypon lip 11, 2007 1:25 pm

tam-tam je napisao/la:
Ajmo malo papreno... Kako, kada, s kim, zasto?! Hehe, salim se! Al stvarno je malo previse prepucavanja No ... fulali temu! he! clown clown

hajmo, koji/a najtariji s kojim ste se maznuli? ili dobro ajde, zabrijali samo...
[Vrh] Go down
 
Sex kao takav
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
THE new real BOSS Forum :: Ostalo :: Sex files-
Forum(o)Bir: